Категорија: Габа за нокти

Mikotea | Чај за габички за нокти – Сите природни состојки! Мислења (Macedonia)

Чајот MikoTea е антигабичен пијалок кој може да се користи за лекување на габични инфекции на нозете, стапалата и ноктите. Веднаш го намалува потењето и чешањето, го запира растот на…

error: Content is protected !!